VACATIO STUDIJAS VASARA 2017. GADS! Nodarbības meitenēm no 11 līdz 18 gadiem.

Nodarbības notiek visu vasaru trešdienās un ceturtdienās no plkst. 16:00 līdz plkst. 19:00,  katru dienu 3 nodarbību stundas. No 7. jūnija līdz 24. augustam. Izņemot no 19. un 20 jūliju, šajā laikā notiek Vacatio nometne Salacgrīvā, meitenes mīļi aicinātas pievienoties nometnei.

11 nedēļas, 66 nodarbību stundas! Audzēknes var brīvi izvēlēties apmeklēt visas nodarbības vai tikai tās uz kurām tiek vai kuras patīk vai interesē.

Nodarbības dalās fiziskajās un profesionālajās nodarbībās. Profesionālajās nodarbībās izkopsim sievišķību, fiziskajās nodarbībās Jauna pasniedzēja - Viāna Kuļša.

Profesionālajās nodarbības: defilē – pareiza stāja, gaita un skatuves gaita, Make up, Foto nodarbības – darbs foto kameras priekšā

Fiziskās nodarbības: stājas korekcija, dejas, pilates, balets un aerobika.

Precīzu nodarbību grafiku skatieties šeit.Ikviens studijas audzēknis saņem ļoti daudz  individuālu un personīgu uzmanību. Vienā nodarbībā vidēji ir 12 līdz 15 audzēkņi, tāpēc pedagogam nodarbības laikā ir iespēja veltīt laiku ikvienam tās dalībniekam. Studijas vadītāji un pedagogi ārpus nodarbību laika sniedz personiskas konsultācijas gan audzēkņiem,  gan arī nepilngadīgo audzēkņu vecākiem.

Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par nodarbībām vai personisku konsultāciju par savām iespējām, piesakieties studijā personīgi vai zvanot pa telefonu  29629800


 .