Studijas nodarbības var iedalīt divās daļās:

Profesionālās nodarbības:  Defilē, foto&video, aktiermāksla jeb radošā komunikācija, uztura nodarbības, make up nodarbības, lekcijas par modeļu biznesu. 

Fiziskās nodarbības: Balets, Stājas korekcija, Aerobika, Plastika, Deja, Pilates, Body art.

Visas nodarbības 60 minūtes garas.

Pilnam kursam Studija iesaka apmeklēt vienu profesionālo nodarbību nedēļā + fiziskās nodarbības + defilē nodarbības. Studijas dalībnieces var brīvi izvelēties vai apmeklēt tikai profesionālās nodarbības, vai tikai fiziskās nodarbības vai defilē nodarbības, vai jebkuru citu nodarbību salikumu. Studija atgādina, ka nozīmīgākā personības attīstība notiek tieši fiziskajās nodarbībās, fiziskā slodze būtu nepieciešama vizmaz trīs reizes nedēļā. Fiziskā slodze trenē gan ķermeni, gan personību. Regulāri apmeklējot fiziskās nodarbības personība kļūst mērķtiecīgāka, parliecinātāka, tiek celta pašapziņa. Nodarbību grafiks veidots tā, ka meitenes var apmeklēt ari vairākas nodarbības vienā dienā (piemēram sestdienā), fizisko nodarbību slodze ir saskaņota, lai varētu izturēt divas fiziskās nodarbības pēc kārtas.


Defilē nodarbības. 

Nodarbības paredzētas pareizas, proporcionālas un plastiskas gaitas izkopšanai. Mācām arī skatuves gaitu - pozas, pagriezienus, skatuvisku attieksmi un skatienu. Veiksmīgam darbam defilē nodarbībās papildus ļoti nepieciešams darbs fiziskajās nodarbībās. Skaistai gaitai ļoti nozīmīga ir arī pareiza stāja, un fiziski trenēts ķermenis. Uz defilē nodarbībām līdzi jāņem augstpapēžu kurpes (vecumā no +/- 12 vai 13 gadiem). Vēlamas klasiskas laiviņas uz vismaz 8 vai 9 cm papēža. Ja nepieciešams vai vēlaties apgūt skaistu gaitu citos apavos, varat ņemt  līdzi tādus apavus. 


Foto &Video nodarbības:

Nodarbībās apgūstam pozēšanu kameras priekšā. Meitenes iepazīst sevi fotogrāfijā, apgūst rakursus un pozas, kas piemērotas tieši viņai individuāli. Veiksmīgam darbam nodarbībās svarīgs meiteņu darbs aktiermākslas un fiziskajās nodarbībās.  Fotogrāfija precīzi nodod skatītājam modeles attieksmi un domas, labai fotogrāfijai svarīga modeles ķermeņa plastika. Ilgstošas profesionālas foto sesijas prasa labu fizisko izturību. Foto nodarbību laikā tapušās fotogrāfijas meitenes iegūst savā īpašumā. Video nodarbībās mācāmies sevi prezentēt videokameras priekšā, līdz ar jauno tehnoloģiju attīstību šādas prasmes kļūst arvien aktuālākas ne tikai modeļu biznesā, piemēram Skype konferences vai intervijas.


Aktiermāksla/radošā komunikācija:

Nodarbībās mācāmies improvizēt, apgūstam prasmes reaģēt dažādās situācijās, koncentrēties darbam un uzdevumu veikšanai. Mācam atrast atbilstošo noskaņojumu pareizai darba uzdevumu izpildei. Brīvi un radoši prezentēt sevi, sadarboties komandā ar citiem cilvēkiem. Nodarbības ir kā spēle, kuras rezultātā meitenes kļūst brīvākas, pašpārliecinātākas un atraisītākas.


Fiziskās nodarbības:

Studija piedāvā dažādas fiziskās nodarbības - baletu, stājas korekciju, plastiku, pilates, body art, deju, plastiku. Fiziskajās nodarbībās uzsvars tiek likts uz pareizas stājas, kustību plastikas un proporcionāla ķermeņa attīstību. Katra meitene individuāli izvēlas nodarbību specifiku, apmeklēšanas laikus un tos var brīvi mainīt katru nedēļu. Studija iesaka apmeklēt fiziskās nodarbības vismaz divas vēlams trīs reizes nedēļā. Visas nodarbības piemērotas arī meitenēm bez iepriekšējas pieredzes fiziskajās nodarbībās. Arī baleta un dejas nodarbības var apmeklēt ikviena meitene. .