Vacatio studiju apmeklēt var ikviena meitene, Studija savām dalībniecēm neizvirza nekādas prasības attiecībā uz izskatu vai parametriem. Vari apmeklēt Studijas nodarbības arī tad, ja vēlies tikai sevi pilnveidot nevis veidot modeles karjeru.

Ja vēlies apmeklēt Vacatio studijas piedāvātās nodarbības:

- ja esi iepazinusies ar visu mājas lapā pieejamo informāciju, un Tev viss ir skaidrs, vari ierasties tieši uz izvēlēto nodarbību.

- ja vēlies individuālu sarunu ar studijas pārstāvjiem saņemot vairāk informācijas par Studiju, par savām iespējām Studijā un/vai  iespējām veidot modeles karjeru, tad piesakies uz tikšanos zvanot uz Studiju - telefons 29629800 vai arī nāc Studijas darba laikā bez iepriekšējas pieteikšanās.

Ja esi nepilngadīga, uz pirmo tikšanos vēlams ierasties ar vienu vai abiem vecākiem, arī pilngadīgajām meitenēm esam priecīgi iepazīties ar vecākiem un turpmāko sadarbību izrunāt kopīgi, jo veiksmīgam darbam vecāku atbalstam ir ļoti liela nozīme. 

Nodarbību apmeklēšanu var uzsākt jebkurā laikā. Uzsākot sezonas  (rudens vai vasaras) sākumā, būs vieglāk, jo daudzas dalībnieces būs iesācējas, taču pieredze rāda - pievienojoties arī citā laikā, meitenes tiek nodarbībām līdzi. 


 .