VACATIO STUDIJA piedāvā meiteņu dzimšanas dienu, vārda dienu, vecmeitu u.c. BALLĪTES.

Studija Rīgas centrā – Raiņa bulvāris 31-11 ar divām lielām telpām un virtuvīti.

Visas minētās cenas ir grupai līdz 12 meitenēm. Mazām meitenēm var būt līdzi līdz 6 vecākiem. Ja vēlaties līdzi lielāku cilvēku daudzumu, kuri programmas laikā uzturas Studijā (vecāki, draugi) par telpu nomu jāvienojas atsevišķi. Ja programmu grib izmantot vairāk nekā 12 dalībnieces, par cenu jāvienojas atsevišķi.

Telpu nomas cenas:

Pirmā stunda 24 eiro, katra nākamā stunda 12 eiro, cenas spēkā izvēloties kādu no Studijas ballītes pakalpojumiem.  Tikai telpu noma pasākumiem bez Studijas piedāvātas programmas, runājama atsevišķi.

Ballītes iespējamā programma, varat izvēlēties visu programmu vai tikai atsevišķas programmas daļas:

Make up  lekcija un praktiskā nodarbība ar Kristīni Tolstiku, kuras laikā pasniedzēja liek make up jubilārei vai līgavai, palīdzot arī pārējām ballītes dalībniecēm.  Vēlams ņemt līdzi savas otiņas un citus palīgmateriālus, var ņemt līdzi savu kosmētiku, ja vēlaties apgūt kā lietot tieši to, vai vēlaties izmantot tikai savu kosmētiku. Studija kosmētiku nodrošina. Make up tiek klāts atbilstoši meiteņu vecumam vai vēlmēm.

1h – 1,5h , cena 36 eiro

Defilē (pareizas gaitas) praktiskā nodarbība ar Ievu Līpiņu, kuras laikā apgūsiet pareizu gaitu, pareizu stāju un citas sievišķīgas nianses. Vēlamas augstpapēžu kurpes, bet nav obligātas.

1h – 1,5h , cena 36 eiro

Foto lekcija un praktiskā nodarbība ar Madaru Šaicāni, kuras laikā apgūsiet iemaņas, kas nepieciešamas fotografējoties, kā iegūt labākas fotogrāfijas – rakursi, pozas, attieksme u.c.

1h – 1,5h , cena 36 eiro.

Izvēloties arī foto sesijas pakalpojumu 1h- 1,5h cena 12 eiro

 

Foto sesija ar Madaru Šaicāni.

Individuāla foto sesija jubilārei, līgavai + draudzeņu bildes, kopbildes
Cena 75 eiro, ja kāda no dalībniecēm vēlas arī individuālu foto sesiju viņa piemaksā 18 eiro

Individuālas foto sesijas visām dalībniecēm + draudzeņu bildes, kopbildes

Cena 18 eiro x dalībnieču skaits, bet ne mazāk kā 75 eiro

Ballītes žurnāls cena 300 eiro, pēc ballītes tiek izgatavots žurnāls ar gaviļnieces vārdu nosaukumā un bildi uz vāka. Žurnālā bildes no pasākuma un nelieli rakstiņi, intervijas, anketas. Pasūtot žurnālu, pasākuma dalībniecēm jābūt gatavām uz nelielām ekspresintervijām, anketēšanām u.c. aktivitātēm ballītes laikā.

 

Par termiņu kādā ir gatavas bildes un žurnāls, Studija katru gadījumu izrunā atsevišķi, atkarībā no jubilāres vai līgavas vēlmēm attiecībā pret bildēm un fotogrāfes iespējām.

1/1