VACATIO STUDIJAS NOMETNE 2019

Meiteņu nometne pie jūras.

Laiks: no 7. Jūlija (pirmdiena) plkst. 17:00 līdz 18. Jūlija (sestdiena) plkst. 11:00

 

Dalībnieki: meitenes no 7 līdz 18 gadiem

 

Vieta: Ķesterciems atpūtas komplekss Albatross.

 

Cena: 259 Euro

 

Lai rezervētu vietu nometnē ir jāveic iemaksa 70 eiro apmērā uz studijas kontu: 

MADARA ŠAICĀNE reģistrācijas nr. 29078811954, konta nr. LV71HABA0551045543440

Pilna samaksa jāveic līdz 2. jūlijam.

 

Tēma & Saturs: Fiziskās aktivitātes: rīta rosmes, joga, sporta spēles un sacensības, personības pilnveidošana: psiholoģiskās spēles un nodarbības, mākslas darbnīcas, filmas par meitenēm saistošu un aktuālu tēmu un pārrunas,  sievišķības attīstībai: defilē nodarbības, make up nodarbības, foto sesijas kopā ar fotogrāfi Madaru Šaicāni, pēc nometnes visas dalībnieces saņem savas bildes.  Pārgājiens, ekskursija iepazīstot tuvējo apkārtni.  NODARBĪBĀS DALĪBNIECES TIEK DALĪTAS GRUPĀS ATBILSTOŠI VECUMAM.

 

Ieskats pagājušo gadu nometnēs:
NOMETNE 2018
NOMETNE 2017
NOMETNE 2016

 

Ēdināšana: Četras ēdienreizes dienā (brokastis, pusdienas, launags un vakariņas). Našķus meitenes varēs iegādāties atpūtas kompleksa veikalā.

Dzīvošanas apstākļi: 1 vai 2 istabu numuros ar ērtībām (duša, WC, izlietne) pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. Katrā numurā gultas, nakts skapītis, drēbju skapis, spogulis

Sīkāka informācija par izbraukšanas laiku un veidu, ēdināšanu, izbraukuma kārtību u.c. būs dalībnieku vecāku sapulcē 2. Jūlijā plkst. 18:00

Nokļūšana turp un atpakaļ: Patstāvīgi. Studija palīdz saorganizēties pa mašīnām. Šī iemesla dēļ vecākus, kuri savus bērnus plāno vest, lūgums pieteikties studijā, kā arī pieteikt cik vēl bērnus bez savējiem varat aizvest. (parasti arī organizējam, ka tie, kurus ved samaksā tiem, kuri ved 4.50 Euro par vienu virzienu)

Transports nometnes laikā: Patstāvīgi uz vietas atrodas Studijas mašīna, kursē sabiedriskais transports.

Drošība: Nometne tiek saskaņota saskaņā ar Nometņu noteikumiem (www.nometnes.gov.lv) Nometnes vadītāja Ieva Līpiņa, nometņu vadītāja apliecība nr. 116-00358. Nometnes dalībnieki tiek apdrošināti.

Līdzi jābūt: Sporta drēbēm un apaviem, ērtam apģērbam siltām un aukstām, kā arī lietainām dienām. Apģērbs fotosesijām, augstpapēžu kurpes. Peldkostīms, dvieļi, personīgās higiēnas piederumi, pret odu līdzekļi, pirmās nepieciešamības medikamenti. Ja ir – sporta inventārs (bumbas, badmintons u.c), kāda grāmata atpūtas brīžiem. Vēlams būt vakcinētiem pret ērču encefalītu.

 

Papildus informācija:  

Tel. 29629800

e-pasts: info@vacatio.lv

Ar pirmo iemaksu tiek rezervēta vieta kopmītnēs, ja dalībnieks līdz 2. jūlijam (ieskaitot) nav veicis pilnu izbraukuma apmaksu un atsakās no izbraukuma, pirmā iemaksa netiek atgriezta, varat pieteikt savā vietā citu izbraukuma dalībnieku.

 

Pieredze: Vacatio nometnes rīko no 2002. gada.
 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Vacatio Studija | Rīga | info@vacatio.lv