VACATIO STUDIJAS NOMETNE 2020

Meiteņu nometne pie jūras.

Laiks: no 12. Jūlija (svētdiena) plkst. 18:00 līdz 17. Jūlija (piektdiena) plkst. 13:00

 

Dalībnieki: meitenes no 7 līdz 18 gadiem

 

Vieta: Viesu nams Tauriņi, Engures novads, Bērzciems

 

Cena: 259 Euro, rezervējot vietu līdz 12. jūnijam
           279 Euro, rezervējot vietu pēc 12. jūnija

 

Lai rezervētu vietu nometnē ir jāveic iemaksa 70 eiro apmērā uz studijas kontu: 

Vacatio biedrība, reģistrācijas nr. 40008293763, konta nr. LV84HABA0551047721341

Pilna samaksa jāveic līdz 6. jūlijam.

 

Tēma & Saturs: Fiziskās aktivitātes: rīta rosmes, joga, sporta spēles un sacensības, personības pilnveidošana: psiholoģiskās spēles un nodarbības, mākslas darbnīcas, filmas par meitenēm saistošu un aktuālu tēmu un pārrunas,  sievišķības attīstībai: defilē nodarbības, make up nodarbības, foto sesijas kopā ar fotogrāfi Madaru Šaicāni u.c. fotogrāfiem, pēc nometnes visas dalībnieces saņem savas bildes.  Pārgājiens, ekskursija iepazīstot tuvējo apkārtni.  NODARBĪBĀS DALĪBNIECES TIEK DALĪTAS GRUPĀS ATBILSTOŠI VECUMAM.

 

Ieskats pagājušo gadu nometnēs:
NOMETNE 2019
NOMETNE 2018
NOMETNE 2017
NOMETNE 2016

 

Ēdināšana: Četras ēdienreizes dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas un naksniņas).

Sīkāka informācija par izbraukšanas laiku un veidu, ēdināšanu, izbraukuma kārtību u.c. būs dalībnieku vecāku sapulcē 6. Jūlijā plkst. 18:00

Nokļūšana turp un atpakaļ: Patstāvīgi. Studija palīdz saorganizēties pa mašīnām. Šī iemesla dēļ vecākus, kuri savus bērnus plāno vest, lūgums pieteikties studijā, kā arī pieteikt cik vēl bērnus bez savējiem varat aizvest. (parasti arī organizējam, ka tie, kurus ved samaksā tiem, kuri ved 4.50 Euro par vienu virzienu).

Transports nometnes laikā: Patstāvīgi uz vietas atrodas Studijas mašīna, kursē sabiedriskais transports.

Drošība: Nometne tiek saskaņota saskaņā ar Nometņu noteikumiem (www.nometnes.gov.lv) Nometnes vadītāja Ieva Līpiņa, nometņu vadītāja apliecība nr. 116-00358. Nometnes dalībnieki tiek apdrošināti.

Līdzi jābūt: Sporta drēbēm un apaviem, ērtam apģērbam siltām un aukstām, kā arī lietainām dienām. Apģērbs fotosesijām, augstpapēžu kurpes. Peldkostīms, dvieļi, personīgās higiēnas piederumi, pret odu līdzekļi, pirmās nepieciešamības medikamenti, čības iekštelpām. Ja ir – sporta inventārs (bumbas, badmintons u.c), kāda grāmata atpūtas brīžiem. Vēlams būt vakcinētiem pret ērču encefalītu.

 

Papildus informācija:  

Tel. 27605555

e-pasts: info@vacatio.lv

Ar pirmo iemaksu tiek rezervēta vieta kopmītnēs, ja dalībnieks līdz 6. jūlijam (ieskaitot) nav veicis pilnu izbraukuma apmaksu un atsakās no izbraukuma, pirmā iemaksa netiek atgriezta, varat pieteikt savā vietā citu izbraukuma dalībnieku.

 

Pieredze: Vacatio nometnes rīko no 2002. gada.

 

PIETEIKTIES (spied šeit)
 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Vacatio Studija | Rīga | info@vacatio.lv